Projekt Etapy procesu
Czas powstania projektu dzielimy na etapy, które porządkują proces jego powstawania. Spójna współpraca z Państwem na każdym etapie powstania projektu wpłytwa na satysfakcjonujący rezultat końcowy.

Etap I zawiera inwentaryzację z dokumentacją fotograficzną, analizę Państwa wytycznych, wspólne ustalanie założeń projektu, których efektem są układy funkcjonalne. Etap II to fotoreaalistyczne wizualizacje poszczególnych pomieszczeń. Etap III dostarcza wykonawcze rysunki techniczne i zestawienia wyposażenia.

Na życzenie Klienta służymy również nadzorem nad realizacją projektu przez poszczególne firmy branż remontowo-budowlanych, meblarskich, szklarskich itp.
Proces powstania projektu rozpoczynamy rozmową z Państwem w celu uzyskania istotnych informacji o wszelkich oczekiwaniach związanych z wnętrzami.

Styl, charakter, budżet, klimat pomieszczeń, a nawet prywatne zainteresowania to wytyczne, które wpływają na przyszłe propozycje. Analiza Państwa oczekiwań wraz z ustalonymi wspólnie założeniami wytycza ogólną koncepcję projektu.
W oparciu o informacje dostarczone przez Państwa i naszą wyobraźnię, przygotowujemy układy funkcjonalne poszczególnych pomieszczeń.

Tak rozrysowane schematy całości inwestycji pozwalają nam, podczas rozmowy z Państwem, na elastyczne modyfikacje układów funkcji czyli dopracowanie wszelkich elementów w celu uzyskania Państwa satysfakcji.
Kolejny etap to fotorealistyczne wizualizacje, które są najciekawszym wizualnie etapem procesu projektowego. Przygotowane wstępne wizje przestrzeni dają możliwość dopracoawnia formy, kolorystyki, materiałów wykończeniowych, a także detali prezentowanych przestrzeni.

Specjalnie wybrane i skomponowane przez nas wszelkie elementy wyposażenia wnętrz, podkreślone odpowiednim światłem, oddają wiernie efekt końcowy projektu.
Po akceptacji projektu w formie wizualnej przechodzimy do przygotowania wykonawczych rysunków technicznych poszczególnych branż.

Precyzyjne wykonawcze rysunki techniczne zawierają wytyczne dla: instalacji elektrycznej, CO, WOD-KAN, zabudowy kartonowo-gipsowej, sufitów podwieszanych, zaprojektowanych mebli, okładzin ściennych i podłogowych itp.
W końcowym etapie projektu przygotowyjemy dla Państwa zestawienia wszystkich wykorzystanych w projekcie elementów wyposażenia: mebli wolnostojących, oświetlenia, wyposażenia łazienek, okładzin ściennych i podłogowych.

Zestawienia wyposażenia zawierają istotne informacje o produktach: ich nazwę i kod, wymiar i kolor, wybrany materiał, ilość zamawianych elementów wyposażenia oraz gdzie można dokonać jego zakupu.